Grassroots műfüves kispályás döntő BudapestenEsemény | 2012.05.26.

Sikeresen lezajlott a GRASSROOTS programban a hallássérültek kispályás műfüves döntő tornája Budapesten, az Újpalotai úti Sporttelepen, 3 pályán. A Magyar Labdarúgó Szövetség támogatásával, a Magyar Hallássérültek Labdarúgó Szövetsége és a SINOSZ együttműködésével valósult meg a program.
Végig sütött a nap, szerencsére nem volt kánikula. Összesen 15 férfi csapat és 4 női csapat 169 labdarúgója vett részt. Felsőházban 8 csapat, alsóházban 7 csapat versenyzett. Felsőházban első három helyért és alsóház győztes helyezésért jár a serleg. Emellett a női torna 1-3. helyezettjei serleget kaptak. Férfi gólkirály és női gólkirálynő is nyert egy-egy kis kupát. A játékosok kaptak ásványvizet és ebédre szendvicset. Sok néző látogatott el a programra szurkolni.
Forrás: SINOSZ