Állásajánlatok megváltozott munkaképességűeknek

Prohuman

Adminisztrátor-Szombathely

Táblázatok kezelése
Fénymásolás.
• Scannelés
• Iktatás
• Postázás
• Toborzás támogatása
• Iroda dolgozóinak adminisztratív támogatása

Szombathely

Prohuman

Betanított munkalehetőség

-Betanított munkafolyamatok végrehajtása
-Ellenőrzési műveletek elvégzése

Budapest

Prohuman

Call center munkatárs

• Folyamatos telefonos és írásos kapcsolattartás a vállalat meglévő- és leendő ügyfeleivel
• Pontos precíz adminisztrációs feladatok ellátása
• Elégedett ügyfélkapcsolat támogatása

Országos

Prohuman

Csomagoló

• könnyű fizikai munka
• szerelési feladatok ellátása
• részegységek precíz összeállítása műveleti utasítás szerint
• kézi anyagmozgatás a termelési területen

Országos

Prohuman

Gépkezelő, operátor

-Gyártó gépek kezelése
-Termelés adminisztrálása
-Minőség ellenőrzés
-Csomagolás

Országos

Prohuman

Irodai adminisztrátor Kecskemét

- Iratanyagok dokumentációja, lefűzése
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Kecskemét

Prohuman

Karbantartó, villanyszerelő

-Felmerülő napi hibák feltárása és elhárítása
- A kollégák szakmai támogatása
- Fejlesztési javaslatok kidolgozása, végrehajtásban történő részvétel
- Berendezések, eszközök építése, összeszerelése, üzembe helyezésükben való részvétel
- Karbantartási munkákban való részvétel

Országos

Prohuman

Kertész

• gyep- és fűfelületek gondozása,
• növényvédelem,
• díszfák, díszcserjék, évelő, egyéb dísznövények ápolása, telepítése,
• lombgyűjtés,
• kézi hó- és síkosságmentesítés

Országos

Prohuman

Munkaügyi adminisztrátor-Szeged

• A munkaviszonyhoz kapcsolódó dokumentumok készítése, ellenőrzése
• A munkaügyi folyamatok elvégzése és a kapcsolódó szabályok betartatása
• A folyamatok adminisztrációja az erre kialakított rendszerben
• Kapcsolattartás és adattovábbítása bérszámfejtésre
• Nyilvántartások vezetése, változások nyomon követése

Csongrád megye

Prohuman

Pék

-Finompékáru termékek előállítása
-Termelés szervezése
-Munkafeladatok kiosztása
-Munkafolyamatok és dolgozók ellenőrzése
- Higiéniai előírások betartatása

Országos

Prohuman

Raktáros anyagmozgató

• bejövő szállítmányok rakodása, mennyiségi átvétele és bevételezése,
• kézi és gépi anyagmozgatás raktáron belül és kívül,
• komissiózás PDA segítségével, raktárkezelő rendszer használata,
• raktári árukészlet felügyelete, leltározásban való aktív részvétel,
• raktári rend betartása.

Országos

Prohuman

Telephelyvezető helyettes Újlengyelben

• termelési egységben dolgozó megváltozott munkaképességű dolgozók napi munkájának szervezése és koordinálása
• napi szintű termelési feladatok elvégzése
• munkafolyamatok betanítása és ellenőrzése
• folyamatos kapcsolattartás a termelésvezetővel
• kapcsolattartás a központtal
• dolgozók munkaidejének nyilvántartása
• szabadságok tervezése és engedélyezése
• dolgozók oktatása
• felel a telephely szabályok szerinti megfelelő működéséért

Újlengyel

Prohuman

Telesales munkatárs

• T• Telefonos kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel
• Kontakt keresés
• Igényfelkeltés, szolgáltatásaink ügyfél számára jelentkező előnyeinek ismertetése telefonhívások során
• Leadek generálása és a belső adatbázis kezelése
• Leadekkel történő személyes találkozó egyeztetése
• Értékesítési kampányok menedzselése a CRM rendszerünkön keresztül
• Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Budapest

Prohuman

Varró, ruhajavító

- önállóság a varrásban
- gyakorlat, anyagismeret
- igényesség az elvégzett munkára
- kész ruhák javítása, igazítása

Országos

Prohuman

CNC gépkezelő

• Tapasztalatnak megfelelően esztergák vagy megmunkáló-központok kezelése, forgácsolószerszámok beállítása
• Szerszámkorrekciók önálló elvégzése mért darab alapján
• Szerszámok állapotának nyomon követése
• Átszerelések elvégzése

Országos

Prohuman

Projektvezető asszisztens

számítógépes adatrögzítés
szkennelés
jelöltek interjúztatása
szállítása (interjúra, szállásra, üzemorvosi vizsgálatra)
bérszámfejtés előkészítése
jelöltek felkészítése interjúra
jelöltek tesztelése
új belépőkkel kapcsolatos munkaügyi adminisztráció

Komárom-Esztergom megye

Prohuman