Bérszámfejtési asszisztens

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Bérszámfejtési asszisztens
Szakterület megnevezése: humán erőforrás
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Szeretsz rendszerben gondolkodni, precízen dolgozni? Egyszerre érdekelnek az emberek és sokrétű folyamatok? Megváltozott munkaképességű vagy?
Ha igen, akkor Téged keresünk!
Légy részese egy nagy múltú stabil cég bérszámfejtési csapatának támogató, inkluzív munkakörnyezetben!
Főbb feladatok: • Belső állományhoz tartozó munkavállalókkal kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása
• Munkavállalók beléptetésének, kiléptetésének, változások adminisztratív nyomon követésének, kapcsolódó dokumentumok elkészítésének, aláíratásának támogatása
• Szabadságnyilvántartó rendszer kezelése
• Bérszámfejtés előkészítése
• Riportok, kimutatások készítése
• Kapcsolattartás a kollégákkal
Munkakör betöltésének feltételei: • Van tapasztalatod munkaügyi adminisztrációban és abban szeretnél is fejlődni
• Szeretsz összetettebb feladatokat végezni, azokat átlátni.
• Imádsz rendszerezni, mert szereted a pontos, precíz munkavégzést, és a rendet – amik téged is jellemeznek
• Irodai programokat magabiztosan használod, excelben jól működsz
• Érdeklődsz a HR terület iránt, szeretsz segíteni az embereknek
• Vágysz arra, hogy részese legyél egy hatékony csapatnak, ahol közösen dolgoztok
• Megváltozott munkaképességet igazoló dokumentumok hiánytalan megléte
Előnyt jelent: • TB és bérügyintéző végzettség
• Bérszámfejtő szoftver használata
Egyéb megjegyzés: • Tanulási, fejlődési, előrelépési lehetőséget
• Betekintést nyerhetsz a HR minden területére
• Nagy múltú cég szakmai támogatás és stabilitása
• Befogadó és nyitott munkahelyi közeg
• Hibrid munkavégzésre lehetőséget biztosítunk
• Komplex juttatási csomag (alapbér + cafeteria)
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű
Napi munkaidő: teljes munkaidőben
Munkavégzés kezdete: 2025.06.01.