Masszőr

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Masszőr
Szakterület megnevezése: egészségügy
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A Prohuman Zrt. célja olyan munkahely működtetése, ahol megváltozott munkaképességű kollégáink egészségi állapotuknak megfelelően tudnak részt venni csapatunkban. Nem csak beszélünk a befogadásról, hanem igyekszünk tenni is érte. Várunk Budapest, Csepeli telephelyünkre.
Főbb feladatok: Szintén megváltozott munkaképességű kollégák mindennapi munkavégzését és hosszú távon egészségét segíted azzal, hogy munkaidejükben két feladat között ülő helyzetbe megmasszírozod őket.
Munkakör betöltésének feltételei: Masszázs területen szerzett végzettség és tapasztalat
Empatikusság és kedvesség. Feltöltődésünkben segítesz nekünk.
Megváltozott munkaképességet igazoló, érvényes dokumentumok megléte: komplex minősítés, elsőfokú orvosi vélemény, határozat stb.
Előnyt jelent: Gyógy, sport vagy frissítő masszőr végzettség
Ismeretek a különböző betegségek melletti masszázsformák alkalmazhatóságáról
Egyéb megjegyzés: 4 órás részmunkaidőben dolgozhatsz
Figyelembe vesszük egészségi állapotodat.
Rehabilitációs mentor segít a hétköznapokban
Kedves, sokszínű és segítőkész munkakörnyezet
Fix havi jövedelem + jelenléti bónusz
Határozatlan munkaviszony
Magyarország 2015 óta piacvezető HR szolgáltató cég által nyújtott stabilitás, infrastruktúra
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola)
Napi munkaidő: részmunkaidőben
Munkavégzés kezdete: 2024.05.01.