HR adminisztrátor

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: HR adminisztrátor
Szakterület megnevezése: asszisztencia, adminisztráció
Munkavégzés helye: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Cégleírás: Szívügyed a precizitás és a pontosság? Gyorsan tanulsz új dolgokat, emellett szereted a kihívásokat is? Ha ezekre mind igen a válasz, várunk téged Rehabilitációs üzletágunk csapatába, ahol a személyügy munkáját fogod támogatni!
Főbb feladatok: Belső megváltozott munkaképességű állományhoz tartozó munkavállalókkal kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása
Munkavállalók beléptetése, kiléptetése, változások adminisztratív nyomon követése, kapcsolódó dokumentumok elkészítése, aláíratása
Szabadságnyilvántartó rendszer kezelése
Bérszámfejtés előkészítése
Projektekhez kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Riportok, kimutatások készítése
Kapcsolattartás munkavállalókkal, azaz a kollégákkal, és támogatásuk minden munkaügyi kérdésben
Munkakör betöltésének feltételei: Érdeklődsz a HR terület iránt, szeretsz segíteni az embereknek
Van tapasztalatod adminisztrációban, amit kifejezetten szeretsz is, főleg a riportok, kimutatások készítését (excel)
Imádsz rendszerezni, mert szereted a pontos, precíz munkavégzést, és a rendet – amik téged is jellemeznek
Erős rendszerszemlélet jellemez, könnyen átlátod a bonyolult rendszereket is
Szereted a humort és a jó légkört
Előnyt jelent: HR adminisztrációban szerzett tapasztalat
Megváltozott munkaképességet igazoló dokumentumok hiánytalan megléte
Egyéb megjegyzés: Amit kínálunk:
• Tanulási, fejlődési, előrelépési lehetőséget
• Betekintést nyerhetsz a HR minden területére
• Jókedvű, segítőkész, támogató csapat vár
• Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
• Hibrid munkavégzésre lehetőséget biztosítunk
• Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők várnak
• Komplex juttatási csomagot biztosítunk (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
• Egészségprogramunk: All You Can Move kártya, gyümölcsnapok stb.
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: teljes munkaidőben
Munkavégzés kezdete: 2024.05.01.