Masszőr

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Masszőr
Szakterület megnevezése: egészségügy
Munkavégzés helye: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Cégleírás: A Prohuman Zrt. célja olyan munkahely működtetése, ahol megváltozott munkaképességű kollégáink egészségi állapotuknak megfelelően tudnak részt venni csapatunkban. Nem csak beszélünk a befogadásról, hanem teszünk is érte.
Főbb feladatok: Megváltozott munkaképességű kollégák mindennapi munkavégzését és hosszú távon egészségét segíted azzal, hogy munkaidejükben két feladat között megmasszírozod őket.
Munkakör betöltésének feltételei: • Masszázs területen szerzett végzettség és tapasztalat
• Empatikusság és kedvesség. Feltöltődésünkben segítesz nekünk.
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Megváltozott munkaképességet igazoló, érvényes dokumentumok megléte: komplex minősítés, elsőfokú orvosi vélemény, határozat stb.
Előnyt jelent: • Gyógy, sport vagy frissítő masszőr végzettség
• Ismeretek a különböző betegségek melletti masszázsformák alkalmazhatóságáról
• Jó kommunikációs képesség
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola), masszőr
Napi munkaidő: részmunkaidőben
Munkavégzés kezdete: 2024.05.01.