Takarító

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Takarító
Szakterület megnevezése: takarítás
Munkavégzés helye: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Cégleírás: A Prohuman Zrt. célja olyan munkahely működtetése, ahol megváltozott munkaképességű kollégáink is egészségi állapotuknak megfelelően tudnak részt venni csapatunkban. Ezért is cégünk 2008 óta akkreditált foglalkoztatóként működik és folyamatosan fejlődik több telephelyen.
Főbb feladatok: • Részmunkaidőben a termelési terület, konyha helység, raktárterület, öltözők takarítása
• Napi szintű felmosás, elpakolás, szemetes kosarak kiürítése, rendszeresen portörlés, ablakok pucolása.
Munkakör betöltésének feltételei: • Alapfokú végzettség
• Megbízhatóság
• Légy igényes a munkádra
• Megváltozott munkaképességet igazoló, érvényes dokumentumok megléte: komplex minősítés, elsőfokú orvosi vélemény, határozat stb.
Előnyt jelent: • Van intézményi takarítói tapasztalatod
Egyéb megjegyzés: • 4 órás részmunkaidőben dolgozhatsz
• Figyelembe vesszük egészségi állapotodat
• Munkaidőben masszőr kolléga segít regenerálódni
• Rehabilitációs mentor segítő szolgáltatásai
• Kedves, sokszínű és segítőkész munkakörnyezet
• Befogadó közösség
• Fix jövedelem és bónusz
• Határozott idejű munkaviszony
• Szükség esetén védőruházatot biztosítunk
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola)
Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű
Napi munkaidő: részmunkaidőben
Munkavégzés kezdete: 2024.04.22.