Egyszerű betanított munkás

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Egyszerű betanított munkás
Szakterület megnevezése: gyártás, termelés
Munkavégzés helye: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Cégleírás: A Prohuman Zrt. célja olyan munkahely működtetése, ahol megváltozott munkaképességű kollégáink is egészségi állapotuknak megfelelően tudnak részt venni a csapatban. Ezért is cégünk 2008 óta akkreditált foglalkoztatóként működik és folyamatosan fejlődik több telephelyen. Várjuk megváltozott munkaképességű kollégánkat új miskolci telephelyünkre
Egyszerű betanított munkás pozíciónkba!
Főbb feladatok: • Változatos betanított munkafolyamatok végrehajtása, főleg hajtogatás, csomagoló anyagok készítése, termékek összeállítása
• Ellenőrzési műveletek elvégzése
• Munkafolyamatokból adódóan ülő munka vállalása, de van lehetőség helyzetváltoztatásra
Munkakör betöltésének feltételei: • A munkakör nem igényel szakképzettséget, de a jó kézügyesség feltétel
• Ha nehezen viseled a változást, ez a feladat tetszeni fog, mert a monotonitás nagymértékben jelen van.
• A munkavállalás alapfeltétele: komplex minősítés, elsőfokú orvosi vélemény, határozat, fogyatékosságot igazoló dokumentumok
Előnyt jelent: • Termelésben szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: • Minden munkafeladatot betanítunk és aktívan támogatunk
• Napi 4 órában dolgozhatsz előre egyeztetett munkarendben, de a próbaidő után van lehetőség 6-8 órában is
• Egészségi állapotnak és egyéni képességeknek leginkább megfelelő munkafeladat megtalálása
• Rehabilitációs mentor segítő szolgáltatásai
• Családias munkakörnyezet
• Befogadó közösség
• Fix jövedelem és bónusz
• Határozott idejű munkaviszony
• Szükség esetén védőruházatot biztosítunk
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola)
Napi munkaidő: részmunkaidőben
Munkavégzés kezdete: 2024.04.22.