Egyszerű betanított munkás Szigetszentmiklós

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Egyszerű betanított munkás Szigetszentmiklós
Szakterület megnevezése: gyártás, termelés
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós, Pest megye
Cégleírás: A Prohuman Zrt számára fontos olyan munkahelyek létrehozása és támogatása, ahol megváltozott munkaképességű kollégáink egészségi állapotuknak megfelelően, azt támogatva tudnak csapatunkban dolgozni. Ezt partnereinknél is képviseljük.
Főbb feladatok: • Összeszerelői munkafeladatok elvégzése
• Elvégzett munka ellenőrzése
• Főleg ülőmunka vállalása, de van lehetőség helyzetváltoztatásra
Munkakör betöltésének feltételei: • Minimális kézügyesség, minden munkafeladat megtanulható és meg is tanítjuk
• 2 munkafolyamat megtanulása és rugalmas váltás a több munkafeladat között
• Megváltozott munkaképességet igazoló, érvényes dokumentumok megléte: komplex minősítés, elsőfokú orvosi vélemény, határozat, stb.
Előnyt jelent: • Termelésben szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: Amit kínálunk:
• Figyelembe vesszük egészségi állapotodat
• Tiszta munkakörnyezetet és
• Rugalmas, befogadó közösség biztosítunk
• Fix jövedelem + bónuszok
• Hosszú távra tervezünk
• Teljes munkaidőben dolgozhatsz
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola)
Napi munkaidő: teljes munkaidőben
Munkavégzés kezdete: 2024.03.08.