Targoncavezető-raktáros

Ossza meg:
Hirdető: Gava Hungria Kft.

Gava Hungria Kft.
Munkakör megnevezése: Targoncavezető-raktáros
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Munkavégzés helye: Felsőpakony, Pest megye
Cégleírás: A Gava Hungria Kft. egy zöldség-gyümölcs nagykereskedelemmel foglalkozó kkv, a Felsőpakonyban található raktárunkba keresünk munkatársakat.

Főbb feladatok: • kamionok le- illetve felpakolása
• raktári rend fenntartása
• tételes áruátvétel segítése
• szállítólevelek és CMR-ek pontos kezelése
Munkakör betöltésének feltételei: • vezetőállásos targonca OKJ-s bizonyítvány
• 1-2 év targoncavezetői tapasztalat
• minimum befejezett általános iskolai végzettség
• két műszakos: 8 órás munkaidő heti 5 napon

Előnyt jelent: • zöldség- gyümölcs termékismeret
Egyéb megjegyzés: Amire mindezekért cserébe nálunk számíthatsz:
• Versenyképes fizetés
• Támogató, barátságos környezet
• Határozatlan idejű munkaszerződés

Önéletrajzod a ghu-csr@gavagrup.hu e-mail címre várjuk. Érdeklődés a 00-36-30-5254795 telefonszámon.
Szükséges végzettség: nem igényel végzettséget
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt