Recepciós - adminisztrátor

Ossza meg:
Hirdető: Pro-Construct Zrt.

Pro-Construct Zrt.
Munkakör megnevezése: Recepciós - adminisztrátor
Szakterület megnevezése: asszisztencia, adminisztráció
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Társaságunk budapesti székhelyű, teljes mértékben magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő generálkivitelező cég, mely 2009-ben alakult azzal a céllal, hogy megszerzett széleskörű tapasztalataink, magas fokú szakmai ismereteink, rendszerezett tudásunk és hosszú távú elkézeléseink egyesítésével, új színfoltként, sikeresen kitűnjön a magyar építőipari piacon.

Az eddigi sikereink záloga, hogy az építőipar teljes spektrumát lefedő tudásbázist magas színvonalú előkészítéssel, továbbá rugalmas, az igényekhez alkalmazkodni képes lebonyolítással ötvözzük, valamint az építőipar különböző szegmenseiben több éve magas fokú szakértelemmel és komoly sikerekkel bíró partnerek közreműködésével elérhető alacsony, versenyképes árak mellett a megrendelőink rendelkezésére bocsájtjuk.

Társaságunk érdekeltségi területei:
• irodaház,
• társasház,
• közintézmény,
• ipari ingatlan,
• csarnok,
• mély es útépítés.
Főbb feladatok: • Kapcsolattartás és napi ügyintézés a titkársághoz kapcsolódó szerződött szolgáltatókkal (futárszolgálatokkal, csomagküldő cégek, levélküldéssel kapcsolatos cégekkel, rendelés, fuvarlevél kitöltés)
• Posta kezélese
• Az irodába érkező látogatók, ügyfelek fogadása, kiszolgálása, eligazítása
• Beérkező telefonok és központi e-mailek fogadása, továbbítása
• Az irodai adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása (szkennelés, nyomtatás, levélírás, iktatás, nyilvántartások vezetése)
• Irodai dokumentumok rendszerezése (iktatás, lefűzés)
Munkakör betöltésének feltételei: • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
• MS office ismerete
Egyéb megjegyzés: Amire mindezekért cserébe nálunk számíthatsz:
• a munkakör betöltéséhez szükséges teljeskörű technikai háttér
• folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:
Budapest, 13. kerület, Rokolya utca 44.
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: részmunkaidőben