Babysitter

Ossza meg:
Hirdető: PRODIÁK Iskolaszövetkezet

PRODIÁK Iskolaszövetkezet
Munkakör megnevezése: Babysitter
Szakterület megnevezése: oktatás
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Megváltozott munkaképességű Kollégát keresünk Babysitter munkakörbe!
Főbb feladatok: • A gyerekek otthoni felügyelete
• Napi játék a gyerekekkel (óvodás korú gyermekek)
• A gyermekeket /fiatalokat az óvoda/ iskolai napi felkészülésében és tanulásában való segédkezés
Munkakör betöltésének feltételei: • Minimum középfokú végzettség
• Nyitott, barátságos, lelkiismeretes, megbízható, gyermekközpontú személyiség
• Motiváció a gyermek és ifjúságvédelemi területen való munkavégzésre
• Nagyfokú empátia
• Rugalmas feladatellátás
• 1-3 éves tapasztalat
Egyéb megjegyzés: Amit kínálunk:
• Br. 1211 - 1500 Ft-os órabér
• Munkaidő: a szülők munkavégzéséhez alkalmazkodva (heti 20, napi átlag 4 órában)
• Hosszú távú lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: részmunkaidőben