Asztalos

Ossza meg:
Hirdető: Alfa Rehabilitációs Nonprofit Közhasznú Kft.

Alfa Rehabilitációs Nonprofit Közhasznú Kft.
Munkakör megnevezése: Asztalos
Szakterület megnevezése: szakmunka
Munkavégzés helye: Szeged, Csongrád megye
Cégleírás: Az Alfa Rehabilitációs Nonprofit Közhasznú Kft. – jogelődjeit is figyelembe véve – Magyarország egyik legrégebbi megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató társasága.
Küldetésünknek tekintjük, hogy olyan gazdálkodó szervezetet működtessünk, ahol a megváltozott munkaképességű dolgozóink ugyanolyan eredményesen tudják ellátni munkakörüket, mint ép társaik.
Főbb feladatok: • Keményfa megmunkálás
• Fajáték, fatömegcikk gyártás
• Laptermék megmunkálás
• Bútorgyártás.
Munkakör betöltésének feltételei:  Szakmai tapasztalat,
 Önálló munkavégzés,
 Precizitás és lendületes munkavégzés
 Érvényes megváltozott munkaképességet igazoló iratok megléte;
 komplex minősítés - B1, B2, C1, C2, D,
 komplex szakvélemény hiányában, a következő ellátások egyikét folyósítják részére: rehabilitációs ellátás, rokkantsági ellátás, rokkantsági járadék
 fogyatékossági támogatást igazoló irattal és folyósítással rendelkezik
Előnyt jelent: • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
Egyéb megjegyzés: Munkavégzés helye:
Szeged

Szükséges végzettség:
Középfokú (szakközépiskola, gimnázium)

Napi munkaidő:
Részmunkaidő

Jelentkezni az allas@alfarehab.hu e-mail címen lehet.
Szükséges végzettség: középfokú (szakmunkásképző)
Munkaviszony időtartama: 1 év
Napi munkaidő: részmunkaidőben
Munkavégzés kezdete: 2019.12.02.