Logisztikai adminisztrátor

Ossza meg:
Hirdető: Cargill

Cargill
Munkakör megnevezése: Logisztikai adminisztrátor
Szakterület megnevezése: beszerzés, logisztika
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A Cargill nemzetközi cég élelmiszeripari, mezőgazdasági, pénzügyi és ipari termékeket és szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek. Az 1865-ben alapított családi tulajdonú társaság a világ 68 országában 158.000 alkalmazottal dolgozik. A Cargill innovatív megoldásokat nyújtva működik együtt ügyfeleivel sikereik elérésében és elkötelezte magát, hogy globális ismereteit és tapasztalatait felhasználva tesz eleget a helyi gazdasági, környezetvédelmi és társadalmi kihívásoknak.
A Carigll Magyarország Zrt csapatába budapesti munkavégzésre logisztikai területre keresünk jelenleg :
Logisztikai adminisztrátor munkatársat
Főbb feladatok: • A logisztikai – supply chain- csapat munkájának adminisztratív támogatása
• Adatbevitel, adatrögzítés Excel-be illetve SAP és az Optitrade rendszerekbe
• A partnerekkel, beszállítokkal, ügyfelekkel adategyeztetések és hiányzó adatok bekérése
• A különböző partnerek támogatása a Cargill technológiájának használatában
( például MyCargill.com és egyéb oldalak, eszközök )
• Riportok futtatása az adatok hiánytalanul meglétére vonatkozólag
• Beérkező információk pontos továbbítása az érintett osztályoknak, partnereknek, a megfelelő módon, időben és formában, okmányok, dokumentumok kezelése, csoportosítása, különöböző riportálási feladatok
• Egyéb ad hoc adminisztratív jellegű feladatok
Munkakör betöltésének feltételei: • minimum középfokú végzettség, minimum 1-2 év munkatapasztalat előnyt jelent (preferáltan logisztika, ügyfél kapcsolattartás, adminisztráció terén)
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeret - Microsoft Office programok: különösen Excel, Word, Outlook
• középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban előnyt jelent
• magas stressz-tűrés, jó konfliktuskezelés, problémamegoldás, önállóság és csapatjátékos attitűd,
• precíz, alapos munkavégzés, jó adminisztrációs készség, monotonitás tűrés
Egyéb megjegyzés: Munkavégzés helye: Budapest XIII. Váci út 37.

Napi munkaidő: 6 óra

Önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével kérjük eljuttatni a következő linkre:
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: részmunkaidőben