Takarító

Ossza meg:
Hirdető: HR Rent

HR Rent
Munkakör megnevezése: Takarító
Szakterület megnevezése: takarítás
Munkavégzés helye: Pécs, Baranya megye
Cégleírás: A közel egy évtizede stabilan működő, külföldi munkaerőközvetítésben piacvezető, hazai alapítású HR-Rent Kft. családias csapatának erősítéséhez TAKARÍTÓ munkatársat keres.
Főbb feladatok: • Pécsi irodák napi takarítása
Munkakör betöltésének feltételei: • rehabilitált státusz
• hasonló területen szerzett 2 éves tapasztalat
• megbízható, rugalmas személyiség
• precíz, önálló munkavégzés
Előnyt jelent: • B kategóriás jogosítvány
• kozármislenyi sportépület alkalmankénti takarítása
Egyéb megjegyzés: Amit nyújtunk:
• részmunkaidős, bejelentett állás
• kulturált irodai környezet
• barátságos munkatársak
• kozármislenyi munkavégzés esetén az útiköltség térítésre kerül

Jelentkezni a +36 20/599 5636 telefonszámon munkanapokon 08:00-10:00 óra között, valamint az adrienn.feleki@hr-group.hu email címen lehet.
Szükséges végzettség: nem igényel végzettséget
Napi munkaidő: részmunkaidőben