Biztonsági őr-portás

Ossza meg:
Hirdető: Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat

Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat
Munkakör megnevezése: Biztonsági őr-portás
Szakterület megnevezése: szakmunka
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat - Budapest VII. kerületében lévő nagy betegforgalommal rendelkező járóbeteg szakrendelés - székhelyén történő munkavégzéssel részmunkaidős, elsősorban megváltozott munkaképességű munkatársakat keres biztonsági őr-portás pozícióba.
Főbb feladatok: - A székhelyen történő portai szolgálat ellátása, épület, terület őrzése
- A video-megfigyelőrendszer felügyelése, működtetése
- Az intézmény nyitása, zárása, az intézmény körbejárása
- Kulcsok kiadása, visszavétele és dokumentálása
- Rendzavarás esetén határozott, udvarias fellépés a rendzavaró ellen
- Rendkívüli események során a szükséges intézkedések megtétele
Munkakör betöltésének feltételei: - Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Büntetlen előélet, cselekvőképesség
- 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
- Megbízhatóság
- Magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség
- Egészségügyi alkalmasság
Előnyt jelent: - Érvényes vagyonőri igazolvány
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat, 1074 Budapest, Csengery utca 25.
- Heti munkaidő: 30 órás készenléti jellegű munkakör, egyenlőtlen munkaidő beosztással, határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyban
- Bővebb információ és érdeklődés: gazdasagiosztaly@tesz.co.hu
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: részmunkaidőben