Ügyintéző adminisztrátor

Ossza meg:
Hirdető: TMX Mobile Solution Szerviz Kft.

TMX Mobile Solution Szerviz Kft.
Munkakör megnevezése: Ügyintéző adminisztrátor
Szakterület megnevezése: asszisztencia, adminisztráció
Munkavégzés helye: Budaörs, Pest megye
Cégleírás: Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz ügyintéző adminisztrátor munkatársat keres budaörsi telephelyre.
Főbb feladatok: • Készülékek és alkatrészek rögzítése a cég saját rendszereiben
• Szerviz adminisztráció előkészítése, munkalapok kezelése
• Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
• Beszállítói kapcsolattartás és partnerekkel történő ügyintézés (e-mail)
• Ügyfelek tájékoztatása (telefon, e-mail)
Munkakör betöltésének feltételei: • Minimum középfokú végzettség
• MS Office felhasználói ismeretek
• Adminisztrátori tapasztalat
• Önállóan és csapatban való munkavégzés képessége
• Pontos, precíz munkavégzés képessége, monotónia tűrés
Előnyt jelent: • Német és / vagy angol nyelvtudás
Egyéb megjegyzés: Amit kínálunk:
• Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
• Folyamatos szakmai fejlődés, hosszú távú együttműködés
Szükséges végzettség: középfokú (szakmunkásképző)
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt