Ruházati eladó (Budaörs)

Ossza meg:
Hirdető: "HÁDA-1" Kft.

Munkakör megnevezése: Ruházati eladó (Budaörs)
Szakterület megnevezése: értékesítés, kereskedelem
Munkavégzés helye: Budaörs, Pest megye
Cégleírás: A "HÁDA-1" Kft., Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több mint 80 üzletet működtet országszerte, felvételt hirdet MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ MUNKATÁRSAK számára Budaörsre.
Főbb feladatok: • Áru-előkészítési feladatok ellátása
• Részvétel a termékek eladótérbe való kihelyezésében
• Takarítási feladatok ellátása
• Eladótérben könnyen teljesíthető kisegítő feladatok elvégzése
Munkakör betöltésének feltételei: • Megváltozott munkaképesség
• Napi 4 órás délelőtti és délutáni műszakok vállalása (hétfőtől péntekig, heti 20 órában)
• Csapatban dolgozni szerető személyiség
• Ápolt megjelenés
• Jó állóképesség, mert MINDEN FELADAT ÁLLÓ MUNKA AZ ÜZLETBEN
Előnyt jelent: • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: • Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Malomkő u. 5.
• Munkaidő: napi 4 óra munkaidő az üzlet nyitvatartási idején belül
• Határozott idejű részmunkaidős munkaviszony 2017.11.30-ig
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola)
Munkaviszony időtartama: 3 hónap
Napi munkaidő: részmunkaidőben