Informatikus

Ossza meg:
Hirdető: Egyesület a Sérült Emberekért

Egyesület a Sérült Emberekért
Munkakör megnevezése: Informatikus
Szakterület megnevezése: IT, telekommunikáció
Munkavégzés helye: Debrecen, Hajdú-Bihar megye
Cégleírás: Egyesület a Sérült Emberekért szervezet azzal a céllal működik, hogy a sérült emberek társadalmi integrációját, a diszkrimináció visszaszorítását, látássérültek és egyéb fogyatékkal élők foglalkoztatását elősegítse. Honlap: www.egyse.hu
Főbb feladatok: - Programozás
- Adatbázis-kezelés
- Hardver jártasság
Munkakör betöltésének feltételei: - Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
- Rendszerszemlélet, rendszerismeret
- Önálló problémamegoldás
- Együttműködő készség
- Szakmai angol
Előnyt jelent: - Programozásban szerzett korábbi munkatapasztalat, szakirányú felsőfokú végzettség, adatbáziskezelés, C# programozási nyelv ismerete
Egyéb megjegyzés: - Napi munkaidő: 8 óra
- Irodáink könnyen megközelíthető helyen vannak, ugyanakkor nem teljesen akadálymentesek, így sajnos kerekesszékkel nem megoldható a bejutás
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium), informatikai végzettség
Napi munkaidő: teljes munkaidőben