Fotóstúdió asszisztens

Ossza meg:
Hirdető: REHABJOB.HU

REHABJOB.HU
Munkakör megnevezése: Fotóstúdió asszisztens
Szakterület megnevezése: asszisztencia, adminisztráció
Munkavégzés helye: Budaörs, Pest megye
Cégleírás: Megbízó partnerünk az ország egyik vezető kereskedelmi vállalata, mely világszerte 2 kontinens 12 országában van jelen, 1 774 hipermarkettel és szupermarkettel, valamint 340 kereskedelmi központtal. A vállalatcsoport jelenleg 330 700 munkatársat foglalkoztat, magyarországi leányvállalatánál a munkatársak száma a 7000-et is eléri.
Főbb feladatok: - Excel lista alapján fotózásra szánt termékek összeszedése az eladótérből, fotó stúdióba szállítása bevásárlókocsival
- Fotó stúdió rendben tartása
Munkakör betöltésének feltételei: - Mobilitás és állóképesség, fizikai terhelhetőség (az áruház alapterülete 20.000 négyzetméter)
- Pontos és igényes munkavégzés
- Önállóság, proaktivitás
- Magabiztos felhasználói számítógépes ismeretek (Excel, Word, Power Point)
Előnyt jelent: - Adobe Photoshop használatában szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Munkaidő: teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
- Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Sport u.
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt