Minőségellenőr / Operátor

Ossza meg:
Hirdető: Exact Systems Hungary Kft.

Exact Systems Hungary Kft.
Munkakör megnevezése: Minőségellenőr / Operátor
Szakterület megnevezése: gyártás, termelés
Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér megye
Cégleírás: Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek, 12 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.
Főbb feladatok: - Minőség-ellenőrzés
- Termeléstámogatás
- Csomagolás
- Utómunka
Munkakör betöltésének feltételei: - Minimum középfokú végzettség
- Rugalmasság, utazási hajlandóság
- Megfelelés a tesztíráson
Előnyt jelent: - Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
- Saját gépjármű
Egyéb megjegyzés: Amit hirdető cégünk kínál:
- Korrekt juttatási csomag (alapbér, pótlék, cafeteria, utazási támogatás)
- Folyamatos fejlődés, tréningek
- Karrier lehetőség (kiemelkedően teljesítő, megfelelő kompetenciákkal rendelkező kollégáink előrelépési lehetőségben bízhatnak: csoportvezető, technikus, mérnök….)
- Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség

- Napi munkaidő: 8 óra (rugalmas munkaidő beosztás)
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: teljes munkaidőben