Takarító (MI-6172)

Ossza meg:
Hirdető: REHABJOB.HU

REHABJOB.HU
Munkakör megnevezése: Takarító (MI-6172)
Szakterület megnevezése: takarítás
Munkavégzés helye: Gyál, Pest megye
Cégleírás: Multinacionális vállalat gyáli telephelyére keres takarítót teljes munkaidőben.
Főbb feladatok: - Telephely helyiségeinek (közösségi terek, mosdó, irodák, raktár) tisztítása
Munkakör betöltésének feltételei: - Megváltozott munkaképesség igazolása
- Lépcsőhasználat
- Fizikai állóképesség
- Hallássérült jelöltek közül azokat tudja fogadni megbízónk, akik a balesetvédelmi előírásoknak megfelelően hallókészülékkel vagy segédeszköz nélkül képesek meghallani a tűzjelzőt
- Erkölcsi bizonyítvány
- Alapfokú végzettség
Előnyt jelent: - Hasonló területen szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális környezet, kiszámítható, fix fizetés és plusz juttatás, hosszú távú munkalehetőség
Ami a pályázathoz szükséges:
- Magyar nyelvű önéletrajz
Munkavégzés helye:
- Gyál, Prologis Ipari Park - Gyálra Budapestről kék metróvonal Határ úti megállójától céges busz hozza-viszi a munkavállalókat a telephelyre, az út körülbelül fél órát tesz ki.
Munkaidő:
- Teljes munkaidő (8 óra)
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola)
Napi munkaidő: teljes munkaidőben