Foglalkozás-egészségügyi ügyintéző

Ossza meg:
Hirdető: Vasútegészségügyi Nonprofit Közhasznú Kft.

Vasútegészségügyi Nonprofit Közhasznú Kft.
Munkakör megnevezése: Foglalkozás-egészségügyi ügyintéző
Szakterület megnevezése: asszisztencia, adminisztráció
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A Vasútegészségügyi Nonprofit Közhasznú Kft. országos egészségügyi hálózattal rendelkező gazdasági társaság budapesti központjába keres megváltozott munkaképességű munkavállalót.
Főbb feladatok: A 203/2009. kormányrendeletben foglaltak szerinti egészségi alkalmassági vizsgálatok szervezési feladatainak ellátása:
- időszakos, soron kívüli, záró vizsgálatok szervezése: a postai úton és elektronikusan beérkező vizsgálati kérelmek iktatása, online előjegyzések kezelése,
- a nem 203-as kormányrendelethez kapcsolódó munkaköri vizsgálatok szervezése,
- telefonos kapcsolattartás humánpartnerekkel, elektronikus tájékoztatás nyújtása a kormányrendelet módosítása következtében történt eljárási rend változásáról,
- az elvégzett vizsgálatok díjai befizetésének nyomon követése,
- a beérkező levelek iktatása elektronikus rendszerben,
- kapcsolattartás a foglalkozás- egészségügyi orvosokkal, szakasszisztensekkel, vizsgálati időpontok szervezése,
- keletkező ügyiratok állapotának követése,
- adatszolgáltatás nyújtása,
- elektronikus levelek fogadása, küldése,
- határozatok, végzések előkészítése,
- partnerlisták karbantartása.
Munkakör betöltésének feltételei: - érettségi
- Windows Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, levelező, iktatási, és medikai rendszer perfekt kezelése)
- önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
- MULTI TASK MUNKAVÉGZÉSRE VALÓ KÉSZSÉG (képes egyszerre több feladat kezelésére)

A szakmai felkészültség az állásinterjún felmérésre kerül.
Előnyt jelent: - egészségügyben szerzett tapasztalat
- gépírástudás
- angol nyelv ismerete
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: 1062 Budapest, Podmaniczky u. 109.
- Napi munkaidő: 8 óra
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: teljes munkaidőben