Adminisztrátor-Zalaegerszeg

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Adminisztrátor-Zalaegerszeg
Szakterület megnevezése: humán erőforrás
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg, Zala megye
Főbb feladatok: Táblázatok kezelése
Fénymásolás.
• Scannelés
• Iktatás
• Postázás
• Toborzás támogatása
• Iroda dolgozóinak adminisztratív támogatása
Munkakör betöltésének feltételei: • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
• Felhasználó szintű MS Word, Excel ismeretek
• Pontos, precíz, önálló munkavégzés
• Jó kommunikációs készség
• Jó csapatmunka
Előnyt jelent: • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: Amit a hirdető cég kínál:
• Stabil munkaadói háttér
• Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
• Hosszútávú munkalehetőség
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Céges laptop

Napi munkaidő: 4, 6 vagy 8 óra
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt
Munkavégzés kezdete: 2021.06.21.