Munkaerő-kölcsönzési projektvezető

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Munkaerő-kölcsönzési projektvezető
Szakterület megnevezése: humán erőforrás
Munkavégzés helye: Szombathely, Vas megye
Zalaegerszeg, Zala megye
Főbb feladatok: • Kölcsönzött munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése
• Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő ellátása
• Bérszámfejtés előkészítése, adminisztrációja
• Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
• Szoros együttműködés a bérszámfejtő, pénzügyi, valamint a toborzási csapattal
• Napi kapcsolattartás a kölcsönzött munkavállalókkal, illetve a partnerekkel
• Riportálás a vezetőség felé (heti, havi és ad hoc jellegű riportok)
• Toborzási-kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel
• Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján
• Egyéni és csoportos interjúk szervezése és lebonyolítása
Munkakör betöltésének feltételei: • Minimum középfokú végzettség
• Munkaügyi feladatok ellátásában szerzett tapasztalat
• MS Office alapos ismerete (különös tekintettel Excel)
• B kategóriás jogosítvány a munkavégzéshez
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Határozott, magabiztos fellépés
Előnyt jelent: • Munkaerő-kölcsönző cég oldalán szerzett tapasztalat
• Azonnali munkakezdés
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt