Bérszámfejtő

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Bérszámfejtő
Szakterület megnevezése: pénzügy, számvitel
Munkavégzés helye: Budapest
Főbb feladatok: • Kölcsönzött és alkalmi munkavállalók teljes körű bérszámfejtése
• Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
• Munkaügyi nyilvántartások vezetése
• Hóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése
• Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése az ügyfelek és a hatóságok felé
• A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
• Kapcsolattartás és szoros együttműködés a társterületekkel
• Munkáltatói igazolások készítése
Munkakör betöltésének feltételei: • Befejezett bérügyintézői képesítés
• Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
• Min. 2-3 éves teljes körű bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
• Nexon program ismerete
• Magabiztos számítógépes ismeretek
• Önálló, precíz, pontos munkavégzés
Előnyt jelent: • Munkaerő-kölcsönző cég oldalán szerzett tapasztalat
• Azonnali munkakezdés
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt