Konyhai kisegítő

Ossza meg:
Hirdető: Wellness Hotel Szindbád

Wellness Hotel Szindbád
Munkakör megnevezése: Konyhai kisegítő
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Munkavégzés helye: Balatonszemes, Somogy megye
Főbb feladatok: • kitakarítja a konyhát, segédkezik a konyhai munkákban, elmosogatja a konyhaedényeket.
• a konyha kövezetét felsöpri és felmossa
• a munkafelületeket, falakat, gépeket, berendezéseket lemossa
• a szemetesedényeket kiüríti és kimossa
• az edényeket elmosogatja
• a takarításhoz különféle vegyszereket használ
• a nyersanyagokat és eszközöket behordja a munkaterületre
• megtisztítja az alapanyagokat
• feldarabolja és főzésre előkészíti az alapanyagokat
• a szakács utasításait követve segít a főzésben
• közreműködik az ételek kiosztásában
• a tányérokat, edényeket, ételmaradékokat összegyűjti
• betartja az utasításokat
• együttműködik a séffel, szakáccsal és felszolgálóval
Munkakör betöltésének feltételei: • munkájára igényes
• képes önállóan és csapatban is megfelelően dolgozni
• stressztűrő, őszinte személyiség
• min. alapfokú végzettség
Előnyt jelent: előny hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: Mindezeket kínáljuk cserébe:
• hosszútávú együttműködés
• korrekt munkafeltételek
• jó hangulatú csapat
• kalkulálható időbeosztás
• bejelentett munka
• étkezés
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt