Zöldség-gyümölcs minőségellenőr

Ossza meg:
Hirdető: Gava Hungria Kft.

Gava Hungria Kft.
Munkakör megnevezése: Zöldség-gyümölcs minőségellenőr
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Munkavégzés helye: Felsőpakony, Pest megye
Cégleírás: A Gava Hungria Kft. egy zöldség-gyümölcs nagykereskedelemmel foglalkozó kkv, a Felsőpakonyban található raktárunkba keresünk munkatársakat.
Főbb feladatok: „A belföldi áruforgalomban a termékeknek az értékesítési lánc minden pontján meg kell felelniük a vonatkozó minőségi előírásoknak” – a minőségellenőr feladatai:
- hogy ellenőrizze a beérkező árut
- amennyiben válogatni szükséges, úgy kiossza azt válogatásra
- ellenőrizze a kimenő áru minőségét, annak a minőségi előírásoknak való megfelelőségét.
- amikor nincs minőségellenőri munka, akkor a zöldségek, gyümölcsök átválogatási munkába való becsatlakozás, egyéb feladatok ellátása
Munkakör betöltésének feltételei: • Min. 1 éves tapasztalat hasonló munkakörben
• Önálló munkavégzés
• Lelkiismeretes, megbízható személyiség
• Megfelelő fizikai állóképesség
Egyéb megjegyzés: Amire mindezekért cserébe nálunk számíthatsz:
• Versenyképes fizetés
• Támogató, barátságos környezet
• Határozatlan idejű munkaszerződés

Önéletrajzod a ghu-csr@gavagrup.hu e-mail címre várjuk. Érdeklődés a 00-36-30-5254795 telefonszámon.
Szükséges végzettség: nem igényel végzettséget
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt