Turizmus-vendéglátói munkalehetőség

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Turizmus-vendéglátói munkalehetőség
Szakterület megnevezése: vendéglátás, idegenforgalom
Főbb feladatok: Újra nyitnak a hotelek, éttermek, ezáltal az álláslehetőségek kapuja is megnyílik!

Szívesen dolgozna turizmus-vendéglátás területen? Mi segítünk!
Partnereink által számtalan nyitott pozíciót biztosítunk munkavállalóink számára országosan.

JELENTKEZÉS KIZÁRÓLAG AZ ALÁBBI FELÜLET KITÖLTÉSÉVEL:

Munkakör betöltésének feltételei: - Minimum alapfokú végzettség (8 általános iskola)
- Ápolt, igényes megjelenés
- Precíz, pontos munkavégzés
- Rugalmasság
- Megbízhatóság
Előnyt jelent: - Turizmus-vendéglátás területén szerzett tapasztalat
- Angol nyelvtudás
- Utazási hajlandóság
Egyéb megjegyzés: Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Teljes, részmunkaidős és alkalmi lehetőségek
- Modern munkakörnyezet
- Bejelentett álláslehetőség
- rövid / hosszú távú munkavégzés
- Dinamikus és barátságos légkör

Munkavégzési hely:
- Balaton
- Velencei-tó
- Tisza-tó
- Országos (Lakóhelyedhez rugalmasan igazítva)

Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt