Telepőr

Ossza meg:
Hirdető: Gava Hungria Kft.

Gava Hungria Kft.
Munkakör megnevezése: Telepőr
Szakterület megnevezése: építőipar, ingatlan
Munkavégzés helye: Felsőpakony, Pest megye
Cégleírás: A Gava Hungria Kft. egy zöldség-gyümölcs nagykereskedelemmel foglalkozó kkv, a Felsőpakonyban található raktárunkba keresünk munkatársakat.
Főbb feladatok: • épület, terület őrzése, hogy megakadályozza az illetéktelen behatolást, lopást, tüzet vagy más veszélyt;
• a tulajdon károsodásának, a gépek és eszközök elromlásának feljegyzése;
• a létesítmény nyitása és zárása, a létesítmény többszöri körbejárása;
• bármilyen szabálytalanság esetén felettes, illetve a hatóság értesítése;
• karton dobozok préselése;
• takarítógép kezelése
Munkakör betöltésének feltételei: • Önálló munkavégzés
• Megbízható, lelkiismeretes személysiég
• Bálázógép/hulladékprés használata (helyszíni betanítást biztosítunk hozzá)
• Két műszak van, 14.00-22.00 és 22.00-6.00, hétfő-vasárnap – beosztás munkatársakkal megegyezés szerint
Előnyt jelent: • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat előny, de nem kizárólagos feltétel
Egyéb megjegyzés: Amire mindezekért cserébe nálunk számíthatsz:
• Versenyképes fizetés
• Támogató, barátságos környezet
• Határozatlan idejű munkaszerződés

Önéletrajzod a ghu-csr@gavagrup.hu e-mail címre várjuk.
Szükséges végzettség: nem igényel végzettséget
Napi munkaidő: teljes munkaidőben