Toborzási asszisztens

Ossza meg:
Hirdető: PRODIÁK Iskolaszövetkezet

PRODIÁK Iskolaszövetkezet
Munkakör megnevezése: Toborzási asszisztens
Szakterület megnevezése: humán erőforrás
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Megváltozott munkaképességű Kollégákat keresünk toborzási asszisztensi munkakörbe budapesti irodánkba!
Főbb feladatok: • jelöltek felkutatása, előszűrése,
• hirdetések kezelése,
• interjú időpontok telefonos egyeztetése,
• adatrögzítés,
• szervezési és beosztási feladatokban való segítségnyújtás,
• dokumentáció lefűzése

Munkakör betöltésének feltételei: • megváltozott munkaképesség igazolása
• középfokú iskolai végzettség
• felhasználói szintű számítástechnikai tudás
Előnyt jelent: • irodai környezetben szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség, hétfőtől péntekig napi 4 órában
• akár azonnali munkakezdés
• változatos feladatok, mozgalmas irodai élet
• home office lehetőség
• gyümölcsnap, irodai masszázs, szakmai képzések

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt