Telesales munkatárs

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Telesales munkatárs
Szakterület megnevezése: call center
Munkavégzés helye: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Cégleírás: Amit kínálunk:
• Ügyfélközpontú hozzáállás
• Kiváló kommunikációs készség
• Kitartás a magasabb számú értékesítési hívások lebonyolításához, visszautasítástűrés és képesség ellenvetések
kezelésére
• Határozott, magabiztos fellépés
• Pontos, precíz munkavégzés
Főbb feladatok: • Telefonos kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel
• Kontakt keresés
• Igényfelkeltés, szolgáltatásaink ügyfél számára jelentkező előnyeinek ismertetése telefonhívások során
• Leadek generálása és a belső adatbázis kezelése
• Leadekkel történő személyes találkozó egyeztetése
• Értékesítési kampányok menedzselése a CRM rendszerünkön keresztül
• Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
Munkakör betöltésének feltételei: • 1-3 év szakmai tapasztalat telesales munkában
• Középfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítógép-ismeret
Előnyt jelent: • Tapasztalat a CRM értékesítési alkalmazások kezelésében
• Társalgási szintű angol nyelvtudás (a telefonos értékesítés magyar nyelven történik)
Egyéb megjegyzés:
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt