Csoportvezető (Csomagolás)

Ossza meg:
Hirdető: Alfa Rehabilitációs Nonprofit Közhasznú Kft.

Alfa Rehabilitációs Nonprofit Közhasznú Kft.
Munkakör megnevezése: Csoportvezető (Csomagolás)
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Az Alfa Rehabilitációs Nonprofit Közhasznú Kft. – jogelődjeit is figyelembe véve – Magyarország egyik legrégebbi megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató társasága.
Küldetésünknek tekintjük, hogy olyan gazdálkodó szervezetet működtessünk, ahol a megváltozott munkaképességű dolgozóink ugyanolyan eredményesen tudják ellátni munkakörüket, mint ép társaik.
Főbb feladatok: • Az irányítása alá tartozó munkavállalók vezetése, fejlesztése, motiválása,
• Munkaszervezés, munkafolyamatok koordinálása, ellenőrzése
• Partnerekkel való kapcsolattartás,
• Adminisztratív feladatok ellátása.

Munkakör betöltésének feltételei: • Hasonló, vagy azonos munkakörben szerzett releváns tapasztalat,
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office programok),
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
• Rendszerszemléletű gondolkodás,
• Csapatmunkára való alkalmasság,
• Megváltozott munkaképesség igazolása:
- A Rehabilitációs Hatóság, vagy a Kormány- / Járási Hivatal szakvéleményével rendelkeznek, amelyen a következő minősítések egyike szerepel: B1, B2, C1, C2, D,
- OOSZI, ORSZI, NRSZH, Kormányhivatal szakvéleménnyel rendelkeznek, amelyen nem szerepel minősítés, azonban a következő ellátások egyikét folyósítják részére: rehabilitációs ellátás, rokkantsági ellátás vagy járadék
- Fogyatékossági támogatással rendelkezik.
Egyéb megjegyzés: Amire mindezekért cserébe nálunk számíthatsz:
• Rugalmas munkavégzés,
• Rehabilitációs mentoráció,
• Jó hangulatú csapat aktív tagja lehet,
• Odafigyelünk Önre és támogatjuk a folyamatos fejlődését.

Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Lomb utca 22.
Napi munkaidő: 6 óra

A pályázók önéletrajzait és pályázati anyagát (így a bennük foglalt személyes adatokat) az adatbázisunkban az alábbiak szerint őrizzük:
Meghirdetett pozícióra történő jelentkezés kapcsán: sikeres pályázat esetén a munkajogviszony időtartama, sikertelen pályázat esetén a kiválasztást követő 6 hónap, vagy az Ön törlés iránti kérelméig.
Berepülő önéletrajz kapcsán: az önéletrajz megküldését követő 6 hónapig, vagy az Ön törlés iránti kérelméig.
Ezzel tudjuk biztosítani, hogy a jövőben Önt is értesíteni tudjuk egy az Ön tapasztalatainak, képzettségének megfelelő álláslehetőségről.
Amennyiben a jelentkezéskor nem szeretné, hogy a kiválasztási eljárás lezárultát követően is megőrizzük önéletrajzát és a pályázati anyagát, úgy kérjük a jelentkezéssel egyidejűleg jelezze számunkra ezt, és cégünk ennek megfelelően fog eljárni. Amennyiben a kiválasztási eljárást követően bármikor úgy gondolja, hogy nem szeretné, hogy cégünk tovább őrizze önéletrajzát és a pályázati anyagát, úgy kérjük kezdeményezze a cégünknél kezelt adatainak törlését bármely elérhetőségünkön. /Alfa Rehabilitációs Nonprofit Köszhasznú Kft./
Szükséges végzettség: középfokú (szakmunkásképző)
Napi munkaidő: részmunkaidőben