Képelemző operátor

Ossza meg:
Hirdető: KÉZMŰ Közhasznú Nonprofit Kft.

KÉZMŰ Közhasznú Nonprofit Kft.
Munkakör megnevezése: Képelemző operátor
Szakterület megnevezése: asszisztencia, adminisztráció
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató állami tulajdonú társaságai képelemző operátor pozícióba keresnek munkatársakat
Főbb feladatok: • biztonsági kameraképek folyamatos elemzése és értékelése
• kamerakép kezelő szoftverek használata
• biztonsági incidensek előírások szerinti kezelése
Munkakör betöltésének feltételei: • biztonsági terület iránti érdeklődés
• jó analizáló, elemző és problémamegoldó képesség
• hosszú távú monotonitástűrés
• felhasználói szintű számítógép ismeret (MS Office)
• alapszintű gépírás
• fogalmazás készsége írásban
• képesség önálló munkavégzésre, döntéshozatalra
• terhelhetőség és megbízhatóság
• tanulékonyság, új ismeretek gyors elsajátítása és gyakorlati alkalmazása
• erkölcsi bizonyítvány
• többműszakos munkavégzés
Előnyt jelent: • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Egyéb megjegyzés: Elsősorban megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk!
Szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel, kérjük, szíveskedjék megküldeni az hr@kezmu.hu mail címre. Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.
Szükséges végzettség: nem igényel végzettséget
Napi munkaidő: teljes munkaidőben