Csomagoló, címkéző

Ossza meg:
Hirdető: Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.

Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.
Munkakör megnevezése: Csomagoló, címkéző
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Munkavégzés helye: Budaörs, Pest megye
Cégleírás: A Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft. 2000-ben alapított társadalmi vállalkozás, melynek célja, hogy a munkaerőpiacról kiszoruló társadalmi csoportok integrációját támogassa foglalkoztatással és szolgáltatásokkal.
Főbb feladatok: - Gyógyszerek, gyógyszertári termékek dobozokba csomagolása
- Betegtájékoztatók mellékelése a gyógyszerekhez
- Dobozok hajtogatása
- Termékek címkézése
Munkakör betöltésének feltételei: - Precíz, és lendületes munkavégzés
- Szabályok betartása
- Higiéniai feltételek betartása
- Rugalmasság
- Érvényes dokumentumok a megváltozott munkaképesség igazolásához
Előnyt jelent: - Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Lendületes, teljesítményorientált személyiség
Egyéb megjegyzés: Napi munkaidő:
- Napi 8 óra, délelőttös műszakban
- Részmunkaidőre is lehetőség van, munkaidőkeretben

Amit kínálunk:
- a munkanapok rugalmas beosztása
- hosszútávú, bejelentett munkaviszony
- korrekt bérezés
Szükséges végzettség: nem igényel végzettséget
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt