Adminisztrációs koordinátor

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs koordinátor
Szakterület megnevezése: asszisztencia, adminisztráció
Munkavégzés helye: Pécs, Baranya megye
Cégleírás: Amit kínálunk:

-versenyképes juttatást,
- dinamikus szervezetet,
- fiatalos, nemzetközi környezetet,
- folyamatos fejlődési, tanulási lehetőséget
Főbb feladatok: Leendő munkatársunk segíti majd az iroda dolgozói és a kereskedelmi területi képviselők adminisztratív munkáját. Feladatai közé tartozik
az irodába érkező, illetve más irodák felé indított postai, logisztikai, szállítói anyagok átvétele, érkeztetése, továbbítása. Kapcsolatot tart
az Adminisztrációs Szolgáltató Központtal, továbbá az onnan érkező nyomtatás felügyelete, kezelése, és problémamegoldás fog feladatai
közé tartozni.
Munkakör betöltésének feltételei: - középfokú végzettség;
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
- adminisztrációs tapasztalat
- precíz, pontos, hibamentes adatkezelés;
- nagy munkabírás, terhelhetőség
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: részmunkaidőben