Takarító állás a 8. kerületben

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Takarító állás a 8. kerületben
Szakterület megnevezése: takarítás
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: - Munkatársaink részére hosszú távú, stabil munkalehetőséget biztosítunk
Főbb feladatok: • Takarítási feladatok
• Kezelés és állagmegóvás a raktár teljességére értve
• Összekészíteni a kiszállítással megrendelt termékeket a számlák alapján
• Az áruátvétel minőségi és mennyiségi ellenőrzése
• Folyamatos év közbeni leltározás
• A beérkezett raktárközi mozgásokon érkező alkatrészek mennyiségi ellenőrzése
• Az esetleges sérülések, eltérések regisztrálása
Munkakör betöltésének feltételei: - Érvényes orvosi szakvélemény + határozat
Előnyt jelent: - Takarításban szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Juttatások: alapbér+jelenléti bónusz
- Munkaidő: 4/6/8 óra (választható)
Szükséges végzettség: nem igényel végzettséget
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt