SOCIAL MEDIA KOORDINÁTOR

Ossza meg:
Hirdető: Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.

Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.
Munkakör megnevezése: SOCIAL MEDIA KOORDINÁTOR
Szakterület megnevezése: marketing, PR, piackutatás
Munkavégzés helye: Érd, Pest megye
Cégleírás: A Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft. 2000-ben alapított társadalmi vállalkozás, melynek célja, hogy a munkaerőpiacról kiszoruló társadalmi csoportok integrációját támogassa foglalkoztatással és szolgáltatásokkal.
Főbb feladatok: • megjelenési tervek készítése;
• kampányok és kapcsolódó posztok előkészítése;
• kapcsolattartás a projekteket koordináló munkatársakkal;
• felületek közvetlen kezelése;
• a megjelenések adminisztrációja;
• üzenetkezelés a társterületek bevonásával;
• együttműködés a pénzügyi területtel a számlázások bonyolításában.
Munkakör betöltésének feltételei: Nem diplomát vagy végzettséget, hanem érdemi tudást keresünk benned: Rád bízzuk, hogy pályázati anyagodban miként kívánod alátámasztani a rátermettségedet. Küldhetsz referenciát, leírhatod a motivációdat vagy egy-két linket, hogy értsük miben vagy jó.
Egyéb megjegyzés: Amit kínálunk:
• egyedi, társadalmilag hasznos témákban tapasztalatszerzési lehetőség;
• részmunkaidő;
• heti konzultációs alkalmakkal távmunka lehetőség;
• elfogadás, nyitottság és rugalmasság, nálunk a munkatársak fele megváltozott munkaképességű;
• fejlődési és tanulási lehetőség.

Pályázati anyagodat és önéletrajzodat az oneletrajz@napra-forgo.hu e-mail címre várjuk.
Szükséges végzettség: nem igényel végzettséget
Napi munkaidő: részmunkaidőben