Visszáru-kezelő raktáros munkatárs

Ossza meg:
Hirdető: Rábalux Világítástechnika Zrt.

Rábalux Világítástechnika Zrt.
Munkakör megnevezése: Visszáru-kezelő raktáros munkatárs
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Munkavégzés helye: Győr, Győr-Moson-Sopron megye
Cégleírás: A magyar világítástechnikai piac meghatározó szereplője, a Rábalux cégcsoport, az elmúlt 25 évben egy kis családi vállalkozásból stabil alapokkal bíró, komoly nemzetközi cégcsoporttá nőtte ki magát. 10 értékesítési leányvállalatunk és export partnereink révén termékeink immár Európa 23 országában vannak jelen. Vásárlóink a multinacionális áruházláncoktól a helyi szaküzleteken át a nemzetközi és lokális webshopokig több ezer üzletben találkozhatnak termékeinkkel.
A lakossági felhasználásra szánt lámpatestek mellett a RÁBALUX márkanév a hagyományos és energiatakarékos fényforrások tekintetében is a megbízhatóság és az optimális ár-érték arány szinonimája. Évente megújuló termékportfóliónk megfelel a legfrissebb lakberendezési trendeknek, de márkakatalógusunkban a hagyományos stílusok kedvelői is megtalálják az elképzelésüknek megfelelő termékeket.
Győri székhelyű regionális logisztikai központunk 10.000 raklap kapacitással rendelkező raktárbázisából szolgálja ki egyre bővülő partnerhálózatát. Visszáru-kezelő raktáros kollégánk is logisztikai központunk csapatát erősíti majd.
Főbb feladatok: - visszáru fizikai átvétele szállítólevél/kísérő okmány alapján
- visszáru ellenőrzése megadott szempontok alapján
- visszáru ellenőrzésének dokumentálása
- egyéb kisegítő munkák
Munkakör betöltésének feltételei: - fizikai munkavégzésre való képesség (a feladatok elvégzése hajolgatást igényel)
- megváltozott munkaképesség igazolása
- rehabilitációs kártya
- monotóniatűrés
- önálló munkavégzés
Előnyt jelent: - hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- 3 műszak vállalása
Egyéb megjegyzés: - napi munkaidő: 6 vagy 8 óra, délelőttös műszakban
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola)
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt