Szállodai karbantartó

Ossza meg:
Hirdető: Accor Pannonia Hotels Zrt. Ibis Budapest Citysouth

Accor Pannonia Hotels Zrt. Ibis Budapest Citysouth
Munkakör megnevezése: Szállodai karbantartó
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Az Accor csoport magyarországi leányvállalata, a Sofitel, MGallery, Novotel, Mercure és Ibis és Ibis Styles szállodák üzemeltetője teljes vagy részmunkaidős (6 vagy 8 órás) karbantartó munkatársat keres.
Főbb feladatok: - Az általános karbantartási feladatokhoz tartozó hibák javítása, illetve felettese tájékoztatása mellett, vagy annak közreműködésével, intézkedés tétele annak javíttatásáról
- A housekeeping és társterületek (konyha, recepció) hibalistája alapján az általános és a szakterületéhez tartozó karbantartási feladatok, hibajavítások elvégzése
- A szükség szerinti festés, kisebb asztalos és lakatos javítások elvégzése
- A szállodaépület kellő mértékű ismerete fontos (gáz-, fűtés-, víz- és csatornahálózat), hogy szükség esetén az egyes területeket, illetve az egész házat a kolléga mentesíteni tudja
Munkakör betöltésének feltételei: - Gondos, igényes munkavégzés
- Rend és tisztaságszeretet
- Szabálykövetés, pontosság
- Csapatmunkára való alkalmasság
- Higiéniai előírások betartása
Előnyt jelent: - Szállodai karbantartói tapasztalat
- Épületgépészeti tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: Ibis Budapest CITYSOUTH szálloda (1091 Budapest, Ferde u. 1-3.), a Határi úti metrómegállónál (volt Ibis AERO szálloda)
- Napi munkaidő: teljes vagy részmunkaidő, napi 6 vagy 8 óra/heti 30 vagy 40 óra, megállapodás szerint, hétfőtől vasárnapig a heti 2 szabadnap egyenlőtlen beosztásával
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt