Ügyfélszolgálati munkatárs

Ossza meg:
Hirdető: Advance Medical Hungary Kft.

Advance Medical Hungary Kft.
Munkakör megnevezése: Ügyfélszolgálati munkatárs
Szakterület megnevezése: ügyfélszolgálat
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Az Advance Medical számos hazai és nemzetközi biztosítótársaság partnereként részt vesz élet- és egészségbiztosítási szolgáltatások szervezésében és lebonyolításában. 2008 óta szolgáltatásainkkal támogatjuk partnereinket a kockázat elbírálás, az ellátásszervezés, a kárrendezés, és a káradminisztráció folyamataiban. Rugalmas, magas szintű és humánus szolgáltatásokat nyújtunk. Igazodva a piaci trendekhez és saját belső igényeinkhez cégünk folyamatosan bővül.

Amit kollégáinknak biztosítunk:
▪ Bejelentett főállású munkaviszonyt,
▪ rendszeres havi fix fizetést,
▪ fiatalos légkört és támogató vezetőket,
▪ kiváló szakmai lehetőséget és folyamatos fejlődést egy dinamikus csapat tagjaként,
▪ határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú munkalehetőséget,
▪ jól felszerelt, modern munkahelyet és kellemes környezetet,
▪ napi 8-6 órás munkavégzést, váltott műszakban.
Főbb feladatok: Kihívások, amelyekkel találkozni fogsz:
▪ Bejövő telefonhívások fogadása, kimenő hívások indítása,
▪ kapcsolattartás az ügyfelekkel és egészségügyi szolgáltatókkal,
▪ egészségbiztosítottak számára orvosi ellátás megszervezése,
▪ megszervezett ellátások dokumentálása, adminisztrálása a számítógépes rendszerben.
Munkakör betöltésének feltételei: Amit az új munkatárstól kérünk:
▪ Legyen legalább középfokú végzettséged (érettségi),
▪ szeress új dolgokat tanulni,
▪ pozitív szemlélettel tekints a kihívásokra,
▪ használd magabiztosan a számítógépet,
▪ szeress csapatban dolgozni,
▪ empatikus hozzáállást.
Előnyt jelent: Előny, ha rendelkezel:
▪ Hasonló, ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalattal,
▪ egészségügyi területen szerzett tudással,
▪ angol nyelvtudással,
▪ jelentkezésed akkor is várjuk, ha pályakezdő vagy.
Egyéb megjegyzés: Munkavégzés helye: 1085 Budapest, Baross utca 22.
Munkaidő: napi 8 vagy 6 óra
További információ az állással kapcsolatban: toborzas2@advance-medical.hu
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt