Betanított varró

Ossza meg:
Hirdető: Alfa Rehabilitációs Nonprofit Közhasznú Kft.

Alfa Rehabilitációs Nonprofit Közhasznú Kft.
Munkakör megnevezése: Betanított varró
Szakterület megnevezése: szakmunka
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Az Alfa Rehabilitációs Nonprofit Közhasznú Kft. – jogelődjeit is figyelembe véve – Magyarország egyik legrégebbi megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató társasága.
Küldetésünknek tekintjük, hogy olyan gazdálkodó szervezetet működtessünk, ahol a megváltozott munkaképességű dolgozóink ugyanolyan eredményesen tudják ellátni munkakörüket, mint ép társaik.
Főbb feladatok: • Felsőruházati termékek varrása,
• Kisebb javítások, átalakítások elvégzése.
Munkakör betöltésének feltételei: • Szakmai tapasztalat
• Önálló munkavégzés
• Precizitás és lendületes munkavégzés
• Kedves, segítőkész, pozitív hozzáállás
• Magas fokú monotonitástűrés
• Csapatban történő munkavégzés
• Megváltozott munkaképesség igazolása:
- A Rehabilitációs Hatóság vagy a Kormány- / Járási Hivatal szakvéleményével rendelkezik, amelyen a következő minősítések egyike szerepel: B1, B2, C1, C2, D
- OOSZI, ORSZI, NRSZH, Kormányhivatal szakvéleménnyel rendelkezik, amelyen nem szerepel minősítés, azonban a következő ellátások egyikét folyósítják részére: rehabilitációs ellátás, rokkantsági ellátás vagy járadék
- Fogyatékossági támogatással rendelkezik
Előnyt jelent: • Rehabilitációs kártya
Egyéb megjegyzés: • Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Lomb u. 22.
• További információk az állással kapcsolatban: allas@alfarehab.hu
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola)
Napi munkaidő: részmunkaidőben