Pénzügyi és kontrolling munkatárs

Ossza meg:
Hirdető: REHABJOB.HU

REHABJOB.HU
Munkakör megnevezése: Pénzügyi és kontrolling munkatárs
Szakterület megnevezése: pénzügy, számvitel
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Megbízó partnerünk, egy magyar tulajdonban álló, neves nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező innovatív IT kutatás-fejlesztési kisvállalkozás megváltozott munkaképességű munkatársat keres.
Főbb feladatok: - Bevételek és költségek monitorozása, riportok készítése
- Rendszeres kapcsolattartás a bankokkal és a hatóságokkal
- Részvétel a havi és az éves zárási folyamatokban
- Részvétel a pénzügyi szabályzatok kidolgozásában
- Részvétel pályázati elszámolásban
- Vállalati kontrolling rendszer üzemeltetése, részvétel a kontrolling rendszer továbbfejlesztésében
Munkakör betöltésének feltételei: - Megváltozott munkaképesség igazolása
- Legalább 2 év hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
- Számviteli ismeretek
- Pénzügyi adminisztrációs folyamatok átlátása
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Magabiztos MS Office ismeretek (főként Excel)
- Használt online rendszerek: Harvest (munkaidő nyilvántartás), Basecamp (feladatakezelő), Outlook (levelezőprogram) ezen belül: sharepoint, Slack (chat alkalmazás), számlázó program (Natura Soft)
Előnyt jelent: - Egyéb idegen nyelv ismerete
- Pályázati tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: 1072 Budapest, Rákóczi út
- A munkavégzés helyszíne kerekesszékesek számára nem akadálymentes
- Napi munkaidő: 4, 6 vagy 8 óra

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés, széles körű béren kívüli juttatások
- Képzési lehetőségek
- Piacképes termékek és szolgáltatások, nemzetközi környezet
- Rugalmas munkaidő, családbarát munkahely
- Modern iroda Budapest belvárosában
Szükséges nyelvismeret: angol ( középfokú )
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt
Munkavégzés kezdete: 2018.10.01.