Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Ossza meg:
Hirdető: REHABJOB.HU

REHABJOB.HU
Munkakör megnevezése: Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs
Szakterület megnevezése: ügyfélszolgálat
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Ezt a pozíciót Neked találták ki, ha szeretnél stabil munkahelyet, bejelentett, fix jövedelmet és szívesen dolgozol olyan vállalatnál, amit az ügyfelek ismernek, hitelesnek tartanak, a munkatársak pedig büszkék arra, hogy itt dolgozhatnak.
Főbb feladatok: - már meglévő ügyfelek telefonon történő kiszolgálása,
- hívásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,
- meglévő szerződések kezelése, ügyintézés,
- e-mailen beérkező ügyfélkérdések megválaszolása,
- a vállalat online chat felületén keresztül érkező kérdések megválaszolása,
- kapcsolattartás más szervezeti egységekkel.
Munkakör betöltésének feltételei: Ezt az állást Neked találták ki, ha:
- megváltozott munkaképességű vagy,
- telefonos ügyfélszolgálaton vagy biztosítási területen szereztél már tapasztalatot,
- szeretsz kommunikálni szóban, és mindezt kiválóan teszed,
- nyitott vagy a szakmai ismereteid folyamatos bővítésére,
- hozzáállásodat az ügyfélközpontúság jellemzi,
- pontosan és precízen tudsz dolgozni,
- hosszútávra tervezel,
- legalább társalgási szinten beszélsz angolul,
- minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
- számítógépes ismereted legalább felhasználói szintű.
Egyéb megjegyzés: - Napi munkaidő: 8 óra
- Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület, Váci út
- A munkavégzés helyszíne nem teljesen akadálymentes

Amit megbízónk kínál:
- egy vidám, jó hangulatú csoport tagja lehetsz,
- dinamikus csapatmunka vár,
- beilleszkedésedről termékek és rendszerek oktatásával gondoskodik a cég,
- magas színvonalú szakmai környezetre és fejlődési lehetőségre számíthatsz,
- hosszú távú munkalehetőségre, kiszámíthatóságra építhetsz,
- széles körű béren kívüli juttatásban részesülhetsz,
- egy stabil hátterű nemzetközi vállalat munkatársa lehetsz.
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: teljes munkaidőben