Szakács

Ossza meg:
Hirdető: Prohuman

Prohuman
Munkakör megnevezése: Szakács
Szakterület megnevezése: vendéglátás, idegenforgalom
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Vendéglátóipari partnercégünk kifőzdéjébe keresünk szakács kollégát.
Főbb feladatok: • Ízletes magyaros és olaszos ételek, levesek, saláták és desszertek önálló nagykonyhai elkészítése minőségi, előkészített friss alapanyagokból
• Az elkészült ételek tálalása a pulton keresztül
• Az alapanyagok és a készételek megfelelő tárolása
• A technológiák, hatósági és belső szabályok betartása
• Szállításkor minőségben és mennyiségben a hozzá tartozó áruk átvétele, az áruátvétel és tárolás szakszerű dokumentálása
• HACCP utasításainak betartása
Munkakör betöltésének feltételei: • Minimum 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
• Egészségügyi könyv
Egyéb megjegyzés: • Amit megbízónk kínál:
- Juttatások: alapbér + forgalomfüggő jutalék
- Az ünnepnapok alatt zárva tartunk
- Nincs túlórázás
- Jó csapat, kellemes környezet
- Hosszú távú szerződés, lojális munkáltatók
• Munkavégzés helye: 1185 Budapest Nemzetközi Repülőtér D porta (200-as busz KÖKI-ről, 10-12 perc, vonattal Ferihegy 1, onnan 200-as busszal 1 megálló)
• Hétközben: 8 óra + 1 óra munkaközi szünet, 06:00-15:00; minden 2. hétvégén: 6 óra + 1 óra munkaközi szünet, 06:00-13:00
• Bővebb információ az állással kapcsolatban: job9853@prohumanallas.hu
Napi munkaidő: teljes munkaidőben