Eladó

Ossza meg:
Hirdető: CCC Hungary Shoes Kft.

CCC Hungary Shoes Kft.
Munkakör megnevezése: Eladó
Szakterület megnevezése: értékesítés, kereskedelem
Munkavégzés helye: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Cégleírás: A CCC Európa egyik vezető cipőértékesítő vállalata. Magyarországon jelenleg 75 üzlettel rendelkezünk országosan.
Főbb feladatok: • A vásárlók szakmai szempontoknak, szabványoknak megfelelő kiszolgálása, az értékesítések számának növelése a vevői elégedettség elérésével
• Az árukészlet napi szintű kezelése
• Az áruk kihelyezése és feltöltése az üzletekben
• A termékszabványok ismerete és azok alkalmazása
• A CCC üzletlánc arculatának gondozása
• Aktív részvétel egy integrált és hatékony csapat létrehozásában
Munkakör betöltésének feltételei: • Eladói és ügyfélkezelési tapasztalat
• Felelősségtudat, lelkiismeretes és becsületes munkavégzés
• Kiváló kapcsolatteremtő képesség
• Pozitív személyiség
• Motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség
Előnyt jelent: • Eladó vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: Amit ajánlunk: Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Cafeteria
• Barátságos légkör

Napi munkaidő: 4 vagy 6 óra

További információk az állással kapcsolatban: karrier.hu@ccc.eu
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: részmunkaidőben