Textilraktáros

Ossza meg:
Hirdető: Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat

Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat
Munkakör megnevezése: Textilraktáros
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat - Budapest VII. kerületében lévő nagy betegforgalommal rendelkező járóbeteg szakrendelés - székhelyén történő munkavégzéssel részmunkaidős, elsősorban megváltozott munkaképességű munkatársakat keres textilraktáros pozícióba.
Főbb feladatok: - A textilraktárban leltár szerinti átadás-átvétel
- Textiltermékek fajták szerinti nyilvántartása
- Osztályoktól kapott szennyes ruhák átvétele, mosodába történő elszállítása, leadása mosatási jegyzék alapján
- A visszakapott tiszta ruhák mosodában történő minőségi és mennyiségi átvétele, átnézése, hibás ruhák javíttatása
- Osztályokra történő szétválogatás mosatási jegyzék alapján
- Tiszta ruhák kiadása
- Éves leltár előkészítése, leltározás
Munkakör betöltésének feltételei: - Magyar állampolgárság
- Büntetlen előélet
- Cselekvőképesség
Előnyt jelent: - Hasonló területen szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés helye: Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat, 1074 Budapest, Csengery utca 25.
- Heti munkaidő: 35 órás határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
- Bővebb információ és érdeklődés: gazdasagiosztaly@tesz.co.hu
Szükséges végzettség: középfokú (szakmunkásképző)
Napi munkaidő: részmunkaidőben