Pénzügyi asszisztens

Ossza meg:
Hirdető: first facility Ingatlankezelő Kft.

first facility Ingatlankezelő Kft.
Munkakör megnevezése: Pénzügyi asszisztens
Szakterület megnevezése: asszisztencia, adminisztráció
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: A first facility Ingatlankezelő Kft., egy osztrák hátterű, folyamatosan bővülő, multinacionális ingatlanüzemeltető cég.
Főbb feladatok: • Szállítói számlák iktatása, ellenőrzése, szkennelése és rögzítése az ügyviteli rendszerben
• Táblázatok, nyilvántartások kezelése
• Szállítói folyószámlák kezelése, egyeztetése
• Szállítói utalások ügyintézése
• Kimenő számlák és levelezés iktatása, postai ügyintézése (helyben)
Munkakör betöltésének feltételei: • 1-3 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű internet és MS Office ismeret (Word, Excel)
• Pontos, megbízható munkavégzés
Előnyt jelent: • Pénzügyi végzettség
• Német és/vagy angol nyelvtudás
Egyéb megjegyzés: • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
• Napi munkaidő: 6 vagy 8 óra
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt