Értékesítési munkatárs (KU-7377)

Ossza meg:
Hirdető: REHABJOB.HU

REHABJOB.HU
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs (KU-7377)
Szakterület megnevezése: értékesítés, kereskedelem
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Ezt a pozíciót Neked találták ki, ha szeretnél stabil munkahelyet, bejelentett, fix jövedelmet és szívesen dolgozol olyan vállalatnál, amit az ügyfelek ismernek, hitelesnek tartanak, a munkatársak pedig büszkék arra, hogy itt dolgozhatnak.
Főbb feladatok: - Meglévő ügyfelek telefonos felkeresése és tájékoztatása a pénzintézeti termékekről, szolgáltatásokról
- Keresztértékesítés, ügyfél-aktivizálás
- Információ szolgáltatása, tanácsadás
- Tranzakciók rögzítése
- Ügyfélpanasz kezelés
- Szükséges adminisztráció elvégzése
- Ügyfélhívások kapcsán felmerült tendenciózus problémák/ügyfélészrevételek továbbítása a vezető felé
- Napi hívásokról statisztika készítése, értékesítési aktivitás rögzítése
- A bankra és a biztosítóra vonatkozó valamennyi jogszabály és belső szabályzat betartása
- Adatszolgáltatást, tervezési és ellenőrzési feladatok elvégzése
Munkakör betöltésének feltételei: - megváltozott munkaképesség igazolása
- középfokú végzettség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
- büntetlen előélet,
- kiváló kommunikációs készség,
- ügyfélközpontú szemléletmód,
- értékesítés orientáltság,
- stressztűrő-képesség,
- határozott, dinamikus személyiség,
- gyors tanulási készség.
Előnyt jelent: - felsőfokú végzettség
- biztosításközvetítői hatósági vizsga
- értékesítési és/vagy banki, biztosítói tapasztalat előny,
- angol vagy német nyelvtudás előny.
Egyéb megjegyzés: - Napi munkaidő: 8 óra
- Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület, Váci út
- A munkavégzés helyszíne nem teljesen akadálymentes
Szükséges végzettség: középfokú, érettségivel (szakközépiskola, gimnázium)
Napi munkaidő: teljes munkaidőben