Betanított műszerész

Ossza meg:
Hirdető: REHABJOB.HU

REHABJOB.HU
Munkakör megnevezése: Betanított műszerész
Szakterület megnevezése: könnyű fizikai munka, segédmunka
Munkavégzés helye: Budapest
Cégleírás: Budapesti telephelyű, labordiagnosztikai készülékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó vállalat megváltozott munkaképességű munkatársat keres betanított műszerész munkakörbe.
Főbb feladatok: Finommechanikai szerelési munkák:
- Forrasztás
- Darabolás
- Csőszerelés
Munkakör betöltésének feltételei: - Megváltozott munkaképesség
- Általános iskolai végzettség
- Pontosság, precizitás
- Kézügyesség
- Monotóniatűrés
Előnyt jelent: - Hasonló területen szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés: - Munkavégzés ideje: napi 6 vagy 8 óra
- Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
- Családias munkahelyi légkör, versenyképes jövedelem
Szükséges végzettség: alapfokú (általános iskola)
Napi munkaidő: rész-, és teljes munkaidőben egyaránt